Hakkımızda

Boras Gümrük Müşavirliği 1987 yılında, İzmir merkez ofisli olmak üzere faaliyetlerine başlamıştır. Faaliyetlerine başladığı günden itibaren istikrarlı yükselişine, kaliteli, hızlı ve dürüst hizmetiyle devam eden Boras Gümrük Müşavirliği’nin kurucusu Mustafa Hakkı BORA’dır. İhtisas yaptığı demir-çelik sektörü alanında Türkiye’nin ilk on içerisinde bulunan firlamarla 25 yılın üzerinde çalışmış ve hala daha çalışmakta olan firmamız demir-çelik sektörünün yanı sıra, otomativ, maden, tekstil, mobilya, makine, gıda, kozmetik, havacılık, elektronik ve cam sanayi sektörlerinde de müşterilerine hizmet vermeye devam etmektedir.

İzmir’de kurulmuş olmasına rağmen genişleyen iş ağıyla birlikte İskenderun, İstanbul, Bursa, Mersin, Tekirdağ, Çorlu ve Doğubeyazıt gibi gümrüklerde de çözüm ortaklarıyla birlikte faaliyet göstermeye başlamıştır.

Boras Gümrük Müşavirliği elbette, kanun, yönetmelikler ve etik değerlere uygun olarak hizmet vermektedir. Alanlarında uzmanlaşmış, deneyimli Gümrük Müşavirleri, Gümrük Müşavir Yardımcıları ve danışmanlarıyla, müşterileri talep ve beklentilerine en iyi şekilde cevap vermeye odaklanmıştır.

Firmamız uzun yıllar çeşitli sanayi odalarına danışmanlık vermiş ve yetkili danışman firma olarak binlerce firmaya hizmet vermiştir.

Sunduğumuz hizmetlerde en son teknolojik alt yapı ve uygulamalar kullanılmaktadır. Konuyla ilgili teknoloji menümüzü inceleyebilirsiniz.

Ekibinde yurtdışında e-ticaret eğitimleri almış ekip elemanlarıyla son teknolojiye ayak uyduran ve müşterilerinin bu konuda gelişimini sağlayan Boras Gümrük Müşavirliği ekibi, sizlere de yapacağınız dış ticaret faaliyetlerinizde tam destek vermek için hazır bulunuyor.