Yeni Nesil Dış Ticaret’e Ayak Uydurun

2020 yılına geldiğimiz şu dönemde elektronik ortamda ihracat ve ithalat kapsamında işlerin yürütülmesine yönelik yenilikler arttı ve artmaya devam ediyor. Buna bağlı olarak teknolojiyi eskisine göre daha iyi kullanmak oldukça önem kazandı. Uzman, genç, dinamik ve deneyimli ekibimiz ile tüm dış ticaret işlemlerinize gerekli özeni bu doğrultularda gösteriyoruz.

İşinizi firmamızın sahipleri takip ediyor ve sizlere süreci anbe an kendileri bildiriyor. Size atanacak bir müşteri temsilcisi ile işlemlerimizi gerçekleştirmiyor doğrudan işin başında kendimiz bulunuyoruz.

Çeşitli illerden yapacağınız gümrük çıkış veya giriş işlemleriniz için ekibimiz ile birlikte, son teknolojiler kapsamında tüm dış ticaret işlemlerinizi en kısa sürede ve kalitemizden ödün vermeden gerçekleştiriyoruz.

Adım adım tüm süreci sizlere aktarıyor ve elektronik ortamda işinizi takip etmenizi sağlıyoruz. Daha fazla bilgi almak ve bizlerle tanışmak için yapacağınız hamleyi bekliyoruz. Sizleri aramızda görmekten mutluluk duyacağız.

BORAS GÜMRÜK MÜŞAVİRLİĞİ